Hollanda Sohbet |

Hollanda Sohbet

Hollanda Sohbet

SaLiMeN     06-01-24     Genel, Sohbet Odaları     Hollanda Sohbet     115 Defa Okundu

Hollanda Sohbet Odaları

Hollanda’da yaşamakta olan Siz gurbetçiler, Sohbet Kanallarımızda Telefon/Mobil Seklinde Sohbet etme imkanını bulabilirsiniz.

Aylin Sohbet Hollanda

Sizler de bu güzel oluşumda yer alarak, bu ailenin bireyi olmak isterseniz hemen Aylin Chat web sitesini ziyaret ediniz. Android uyumlu akıllı cep telefonları, tablet ve tüm mobil cihazlar ile sitemize giriş yaparak, iki sohbetin belini kırabilirsiniz. Üyeliksiz olarak sadece bir rumuz girerek bağlan butonuna basmanız yeterli olacaktır. Hollanda Türk seviyeli arkadaşlık platformu gece gündüz sizlerle.
Hollanda Türk Sohbet Odaları  – Aylinsohbet.com

Sitemize giriş yapan kullanıcılar her hangi boşta bulunan bir rumuzu hem web sayfası üzerinden nick kayıt formu ile kayıt edebilir veya sunucu içerisinde ‘/nickserv register şifre email’ komutu yardımıyla şifre kısmına kullanacağı parolayı, e-mail kısmına e-posta adresini yazarak enter tuşuna basınız. Global kanal listesinin en üstünde status penceresine bir bildirim alacaksınız. Nickiniz başarıyla kayıt altın alınmıştır cevabı ile artık şifreli ve korumalı bir rumuza sahip olabilirsiniz. Ayrıca Nick ve Kanal şifre problemleri ve her türlü X-line ban sebepleri için #Operhelp odasını ziyaret edebilirsiniz. IRCd/Services komut yardımı almak için #Help odasını ziyaret etmek gerekmektedir. Deneyimli ve uzman yöneticiler sizlere voice verdikten sonra sorununuzu açık ve net bir dille anlatabilirsiniz.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacagımızı bilmeniz Temennisi ile Tanışmak üzere Görüşürüz…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!