Alanya sohbet chat siteleri: |

Alanya sohbet chat siteleri:

Alanya sohbet chat siteleri:

admin     09-06-19     Sohbet Odaları     Alanya sohbet chat siteleri:     925 Defa Okundu

Alanya sohbet Siteleri:

Alanya’da Gezilecek Yerler Antalya İlinin Alanya İlçesi tüm dünyada tanınan ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Antalya Havalimanı124 km, Gazipaşa Havalimanı ise 42 km Alanya şehir merkezine uzaklıktadır. Alanya Limanı kruvaziyer turizmine hizmet vermektedir. Tüm Akdenizi kıyı boyunca kateden D400 Karayolu Alanya ilçe merkezinden geçer. Alanya’dan Türkiye’nin dört bir tarafına otobüs seferleri Alanya Otogarı’ndan düzenlenmektedir. Alanya’da rent-a car Alanya Araç Kiralama ve havalimanı transfer hizmeti veren çok sayıda şirketde mevcttur. Alanya her gelire göre konaklama imkanı sağlayan turistik tesislere sahiptir.

Antik çağda Pamfilya ve Klikya arasındaki bölgede yer alan Alanya her iki kültürden de etkilenmiştir. Anadolu Selçuklu Hükümdarlarından 1. Allaaddin Keykubat’ın (1200-1237 kaleyi kuşatıp alması ile Türkler’in egemenliğine girmiş ve şehrin ismini Alaiye olarak değiştirilmiştir. 1935 yılında Alanya’yı ziyaret eden Atatürk ise kente Alanya adını vermiştir. Selçuklu’lar başkentleri Konya’nın yanında Alanya’yı da ikinci bir başkent ve kışlık merkez olarak kullanmışlardır. Bu yüzden Alanya’nın her yerinde Selçuklu izleri, eserleri ile karşılaşılır.

Alanya denince akla ilk gelen şey tabi ki de deniz kum ve yabancı turistlerdir:) Bende bir çok kez Akdeniz ve ege sahil bölgelerinde tatile gittim ve gerçekten Türkiye’nin en güzel yerleri buralar desem abartmış olmam diye düşünüyorum. Bizle bu güzel şehirimizin güzel insanlarını bir araya getirip sohbet ettirmek için Alanya sohbet chat Sitelerini kurduk. Bütün Alanya ve civar il ilçelerde bulunan insanlar buraya gelerek hem sohbet ediyor hemde aynı zamanda müzik dinleye bilir çeitli oyun  kanallarımızda oyunlar oynayabilir  seviyeli  sohbet edebilirler

Alanya sohbet odaları siz değerli misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak ve daha eğlenceli vakit geçirmeniz için kurulmuştur. Hem sohbet edin hemde oyun odalarında güçlü rakiplerle yarışın. Hepsi bir arada diyorum anlayın:) Bundan ziyade bayanlar aradığı erkeği erkeklerde aradığı bayanı burada bulacaklar. Aynı şehirden biri ile burada tanışıp reelde bir mekanda kahve içmek sizce nasıl olur bence harika bir durum. Alanya chat siteleri sizlere daha önce göremediğiniz bütün ayrıcalıkları fazlasıyla sunmaktadır. Sohbet odaları olarak Türkiye’de olmayan her şeyi sizler için bünyemizde hazırlıyoruz. Beklemeyin sizlerde gelerek bu nadide ortamdan faydalanın.Aylinsohbet.com.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!