Çok duygusal bir aşk hikayesi: | AylinSohbet.Com - Online Sohbet Odaları, Mobil Chat Sitesi

Çok duygusal bir aşk hikayesi:

Çok duygusal bir aşk hikayesi:

admin     16-06-19     Şiir Köşesi     Çok duygusal bir aşk hikayesi:     1345 Defa Okundu

ÇOK DUYGUSAL BİR AŞK HİKAYESİ:

Genc kız feci bir hastaligin penceçsinde kivraniyordu. Yarali kalbi artik bu dünyaya daha fazla dayanamamaya baslamisti Çok zengin olan ailesim tüm gazetelere kalp nakli için ilan vermislerdi Canini feda edecek birini ariyorlardi Genç kiz ise hergün hastahane odasinda biraz daha solmaktaydi. Yine yalnizdi odasinda, gözü yasli boynu bükük ölümü bekliyordu  Gözlerini kapadi, bu küçük odada gözyasi dökmekten.
bikmisti Yinede engel olamadi pinar gibi çaglayan gözyaslarina. Sevdigi geldi aklina, fakir ama onu seven sevgilisi Hergün ayni seyleri düsünüyor anilari bir film seridi gibi gözünün önünden geçiyordu Param yok ama sana verebilecegim sevgi dolu bir kalbim var demisti delikanli Genç kizda zaten baska birsey istemiyordu Sevgiye muhtaç biri, sevdiginin sevgisinden baska ne isteyebilirdiki  ama olmamisti iste.
dünyalar kadar olan sevgilerinin arasina, o lanet olasica para girmeyi bilmis, onlari ayirmisti iste paranin geçmedigi zamanlara gelmislerdi ne önemi vardi artik  Su son günlerinde sevdigi yaninda olsa yeterdi ayriliklarindan bu yana 5 bitmeyen çile dolu yil geçmisti her günü zehir her günü hüsran ama genç kiz hep sevgisini.
yüreginde tasimis, kalbini kimseyle paylasmamisti Sevdigini düsündü iste o an Acaba o neler yapmisti bu kadar sene boyunca kimbilir kiminle evlenmis çoluçocuga karismisti  Gözlerinden bir damla yas daha damladi kurumus, bitmis ellerine ellerine bakti, bir zamanlar ellerinin, elerini tuttugunu hayal edip, her gün saatlerce ellerini.
seyrederdi En çokta saçlarinin dökülmesine üzülüyordu. Çünkü sevdigi öpmüs, koklamisti onlari. Her bir tanesi koptugunda kalbine bir ok daha saplaniyordu Kalbi
yine sizlamaya baslamisti.. Belki sevdigi yaninda olsa, kalbi bu kadar yorulup, veda etmezdi yasama Zaten artik ölüm umrunda degildi genç kizin. Sevdiginden ayri yasamanin ölümden ne farki vardi ki Tekrar o geldi aklina Keske keske yanimda olsa dedi. Son bir kez elini tutsa yeterdi. Gözlerini son bir kez öpse rahatça ebediyen gözlerini kapatabilirdi artik Gözleri pinar gibi çaglamaya basladi. Sevdigini son bir kez göremeden ölmek istemiyordu  Ufakta olsa ondan bi hatirasini almadan bu dünyadan göçmek istemiyordu Oysa sevdigi, kimbilir kiminle beraberdi  Kendi sevgi dolu kalbinin kimseyle paylasmayi düsünmemisti bile, ama acaba o paylasmis miydi  Onun sevgisini silmis atmis miydi acaba kalbinden  içi birden nefretle doldu Üstüne büyük bir agirlik çöktü onu düsündükçe her dakikasinin zehir olmasi artik çok daha agir geliyordu genç kiza Ölmek istedi artik yasamak istemiyordu bu dünyada ama sevdiginden bi hatira almadan ölmeyecegine and içmisti. Tekrar gözlerini açti. Kimbilir belkide sevdigi onu unutmustu Bu düsünceler içinde derinlige daldi… Birden babasi girdi odaya kizina kalp nakli için bir gönüllü bulduklarini müjdeleyecekti Fakat genç kiz çoktan uykuya dalmisti.. Bir melegi andiran masum yüzü sevdigini özleminden sirilsiklamdi o gece biri gözlerini dünyaya kapadi genç kiz ameliyataalindi Tekleyen ve görevini yerine getirmeyen kalbi degistirilmisti 1 hafta sonra tekrar gözlerini açti dünyaya genç kiz ama dünya daha farkli geldi ona Sanki birseyler eksikti Aradan aylar geçmis genç kiz artik iyice iyilesmisti ama içindeki buruklugu bir türlü atamiyordu. Sevdigi aklina gelince kalbi eskisinden daha çok sizliyordu Bir kere bir kere görebilsem diye mirildandi Kalbi
yine sizlamaya baslamisti Yeni kalbi onu iyilestirmisti ama nedense her
gece aniden hizlaniyor onu uykusundan uyandiriyor ve sanki yerinden çikacakmis gibi atmaya basliyordu Genç kiz bir anlam veremedigi bu durumu doktora anlatmis ama ameliyat kolay degil, bir aydan geçer demisti doktor Aylar geçmisti ama hala ayniydi durum Çiçeklerinin yanina gitti Hergün onlarla saatlerce dertlesiyor zaman zaman agliyordu onlarla En çokta kan kirmizisi gülünü seviyordu. Çünkü kirmizi gülün onun için yeri apayri idi Oda genç kizla beraber gülüyor, onunla beraber agliyordu. Onu sevdigi gibi görüyordu genç kiz Ve gülünü sevdigini ilk gördügünde ona hediye edecegine dair yemin etmisti Baska türlü paylasamazdi gülünü kimseyle.
Kapi çaldi aniden. Kapiyi açti ama kimse yoktu. Gözü yerdeki beyaz zarfa ilisti. Yavasça egilip zarfi yerden aldi Birden kalbi deli gibi atmaya basladi ne oldugunu anlayamiyordu. Zarfin üzerinde ne bir isim, ne bir adres vardi. Zarfi açti içinden beyaz bir kagida yazilmis bir mektup çikti Kalbi daha hizli atmaya basladi Onun kokusu vardi kagitta  Yilar yili özlemini çektigi yaninda olabilmek.
için canini bile verebilecegi sevdiginin kokusu vardi mektupta Basi dönmeye
basladi Koltuguna geçip oturdu yavasça Kagidi açti Ve elleri titreyerek okumaya basladi Sevgilim senden ayrildiktan sonra bir kalbe 2 sevginin sigmayacagini.
bildigimden dolayi ne bir kimseyi sevebildim nede kimseye bakabildim Her günüm digerinden daha zor geçti, çünkü her gün özlemin dahada artiyordu Sana kitaplari dolduracak kadar siirler yazdim Her biri digerinden dahada hüzünlüydü Yazdim okudum, agladim  Hergün yazdim her gün okudum senelerce agladim Her gece seni düsündüm sabahlara kadar her gece senin yaninda olmayi istedim Ve her.
gece sensizlige lanet ettim uykulari haram ettim kendime, sensiz olmanin
acisini gözlerimden çikardim  Ve bir gün herseyi degistirecek bir firsat çikti önüme. Bunu firsati degerlendirmeyip, kendime haksizlik edemezdim Ve degerlendirdim Senden çok uzaklara gittim, belki seni unuturum diye..Ama tam tersi oldu Seni daha çok özlüyorum artik Senden çok uzaklardayim belki ama yinede seni görmek için uzaklardan gelebiliyorum Hemde her gece Seni seviyor seyrediyor ve egilip sen uyurken yanagina bir öpücük konduruyorum Bazen gözlerini açip bakiyorsun.
geldigimi bildigimi saniyorum ama yine o tatli uykuna geri dönüyorsun Yarin birbirimizi sevmemizin 6. senesi. hep ben geldim simdiye kadar senin yanina yarinda sen gel olur mu sevgilim ha unutmadan sana hep sözünü ettigim kalbime iyi bak olur mu Çünkü gözyaslarimla adini yazdim ona Seni senden bile çok seven bir sevgi var kalbinin içinde Unutma kirmizi gülüde unutma olur mu  Seni Seviyorum Yanima Gelinceye Kadarda Sevecegim  sevgilim. Aylin.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!