Edirne Sohbet Siteleri: | AylinSohbet.Com - Online Sohbet Odaları, Mobil Chat Sitesi

Edirne Sohbet Siteleri:

Edirne Sohbet Siteleri:

admin     05-05-20     Genel, sohbet     Edirne Sohbet Siteleri:     982 Defa Okundu

Edirne Sohbet Siteleri:

Aylinsohbet.com.Sohbet,Edirne Sohbet,Edirne Chat,Edirne Sohbet Odaları,Edirne Sohbet Siteleri illere özel hizmetlerinde bugün edirne iline olan hizmetlerini belirtmek amaçlı yazımıza baslamış bulunuyoruz yazımızda yer yer site tanıtımlarımızı site içi hizmetleimizi ve elimizden geldigince diger illerden olan ziyaretçilerimize Türkiyenin güzel illerinden biri olan edirne tanıtımlarını yapacagım.

Edirne, Türkiye’nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır bu ilimizi yurt dışından arabayla tatile gelen gurbetçi kardeşlerimizin hemen hemen hepside bilirler edirne gümrük kapısından vatana giriş yapınca mutlaka edirne merkezi görmekteler tecrübe konusuyor çok giriş yaptım edirne gümrük kapısından ve bu ilimizi az çok tanıyorum güzel hemde çok güzel bir yer.

Edirne ili Hakkında Bilgiler:

Edirne İli Trakya Yarımadasında; Kuzeyde Istıranca Dağları, Güneyinde Koru Dağları ve Ege Denizi-Saroz Körfezi, Batısında Meriç Nehri ve Meriç Ovası, Doğusunda da Ergene Ovasını içine alan Edirne, her Akdeniz ikliminin hem de Orta Avrupa’ya özgü kara ikliminin etkisi altında kalan bir geçiş bölgesidir. Bölge Karadeniz, Ege ve Marmara denizlerin de etkileriyle zaman zaman ve yer yer farklı iklim özellikleri gösterir. Kışları, Akdeniz iklimi etkisini gösterdiği zamanlarda ılık ve yağışlı, kara iklimi etkisini gösterdiğinde de oldukça sert ve kar yağışlı geçmektedir. Yazlar sıcak ve kurak, bahar dönemi yağışlıdır. İlin bitkisel üretim açısından önem taşıyan Ergene Havzası’nda ise sert bir kara iklimi egemendir.

Edirne Türkiye’nin Avrupa’daki sınır kapısıdır.Anadolu’yu, İstanbul’u, Ortadoğu’yu Avrupa’ya bağlayan kara ve demiryolları Edirne’den geçer. Hergün İstanbulSofyaVenedikParis, İstanbul-Sofya-Belgrad-Zagreb-Viyana, İstanbul-Sofya-Bükreş Moskova seferleri karşılıklı olarak Kapıkule’den yapılır.

Sohbet,Edirne Sohbet,Edirne Chat,Edirne Sohbet Odaları,Edirne Sohbet Siteleri.

Chat, Odaları,Chat Siteleri,GenelSohbetSohbet OdalarıSohbet Siteleri , , Edirne.Sohbet Siteleri

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!