Gül Aşıklarına Güllerin Anlamları: | AylinSohbet.Com - Online Sohbet Odaları, Mobil Chat Sitesi

Gül Aşıklarına Güllerin Anlamları:

Gül Aşıklarına Güllerin Anlamları:

admin     15-11-19     Genel, Kadınca Güzellik     Gül Aşıklarına Güllerin Anlamları:     2699 Defa Okundu

GÜL AŞIKLARINA GÜLLERİN ANLAMLARI

Kırmızı Gül Aşk Romantizm

 

Birçoğunuz artık biliyor, kırmızı gül büyük aşkın simgesi. İster bukette ister vazoda isterse kutuda, kırmızı renk aşkı, tutkuyu ve romantizmi ifade ediyor. Seni çok seviyorum demenin en kolay ve güzel yolu da kırmızı güllerden geçiyor.

AŞK CESARET TUTKU

BEYAZ GÜL

Beyaz rengin vermiş olduğu temizlik ve saflık hissi, bu gülün sahibine de yansıyor. Masumiyet, temiz duygular, saflık ve mütevazilik sevgilinizin kendisine aşık eden özellikleri ise, beyaz güllerden oluşan bir buket çiçekle ona büyük aşkınızı anlatabilirsiniz.

BEYAZ GÜL SAFLIK 

Sarı Gül Dostluk Sağlık

           

Sarı Güller - 199TL

Sarı gül Dostluk Saglık Bu renk, sevgiliniz için ayrı, dostlarınız için ayrı anlam taşıyor. Arkadaşlığınızın sağlam, dostluğunuzun güçlü, sevginizin büyük ve birlikteliğinizin uzun ömürlü olduğunu anlatmak istiyorsanız, yakın arkadaşınıza sarı gül hediye edebilirsiniz. Şayet sevgilinize hediye ediyorsanız işler biraz değişiyor çünkü sarı gül kıskançlık anlamına geliyor.

SARIGÜL KADAŞLIK HOŞGELDİN NEŞE

 

 

Pembe Gül İncelik İmrenme

pembe güller

 

Bu şekerli renk, tıpkı ismi gibi sempati ve şirinliği temsil eder. Şayet şirin aşkınız, hem masumiyeti, hem cilvesi hem de zarafeti ile kalbinizi çaldıysa ona açık pembe renklerde güller hediye edebilirsiniz

İNCELİK TATLILIK TEŞEKKÜR ROMANS

Turuncu Gül Tutku Cazibe

 

 

turuncu güller

Bu rengin karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Çok karşılaşılmayan bir renk olması onu cazibeli ve büyüleyici yapar, tıpkı kalbinizi çalan ve kendisine güzelliği ve cazibesiyle hayran bırakan biricik sevgiliniz gibi. Bu nedenle bu renk cazibe, tutku, büyüleyici güzelliği temsil eder.

ARZU HEVES GURUR

 

 

 

Lavanta Rengi Gül

Hani ilk görüşte aşk vardır ya, bir bakışıyla kalbinizin en içine ulaşmış, kalbinizi yerinden havalandırmayı başarmıştır, işte o tatlı sevgilinize bu duygularınızı lavanta rengi güllerle anlatabilirsiniz.

 

Mercan Gül

 

Mercan rengi turuncu ile kırmızı arasında tatlı bir ton yakalıyor. Bu renk sevgilinize duyduğunuz özlemi ve arzuyu anlatıyor, onun güzelliğine karşı duyduğunuz hayranlığı anlatmak için de yine bu  gül rengini tercih edebilirsiniz.

 

 

 

MAVİ GÜL

gül eşsizliği ve ilahi aşkı temsil eder Tıpkı sevgiliniz gibi eşsiz biricik ve tektir. Ona eşsiz güzelliğini anlatmak için mavi güllerden hoş bir buket hediye edebilirsiniz.Aylinsohbet.com.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!