AylinSohbet.Com - Online Sohbet Odaları, Mobil Chat Sitesi Iğdır Sohbet Seviyeli Online Sohbet:

Iğdır Sohbet Seviyeli Online Sohbet:

Iğdır Sohbet Seviyeli Online Sohbet:

admin     28-01-21     Genel, sohbet, Sohbet Odaları     Iğdır Sohbet Seviyeli Online Sohbet:     1377 Defa Okundu

Iğdır Sohbet Siteleri:

Aylinsohbet.com. Sevgili Iğdırlılar sizler için açılan sohbet sayfamıza hoşgeldiniz, Iğdır Sohbet, Iğdır Chat Odaları sunucumuzda dilediğinizce vakit geçirebilir ve muhabbetin tadına varabilirsiniz. Iğdır Chat, Iğdır Chat Odaları tamamen ücretsiz ve üyelik istemeksizin sohbet edebileceğiniz bir ortamdır. Iğdır Sohbet sunucumuzda dilediğinizce konuşabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, hatta kalıcı dostluklar edinebilir, yeni aşklara yelken açabilirsiniz.

Ücretsiz olarak giriş yapacağınız Iğdır Chat Odalarımız üzerinden Iğdır ve çevre illerinden yüzlerce insan ile yazılı sohbet edebilir, kesintisiz en güzel şarkılar eşliğinde Radyo dinleyebilir ve dilerseniz sevdiklerinizde radyomuz AylinFm aracılığı ile istek şarkılar gönderebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sohbet etmekten sıkıldıysanız ve farklılık istiyorsanız, bilmeceden yarışmaya, oyundan kelime türetmeye kadar tüm yarışma kanallarına girip oyunlar oynayarak hem can sıkıntınızı giderebilir hem de yarışmacı arkadaşlarla rekabet içinde eğlenceli vakit dilediğiniz bir nick alarak aramıza katılın ve bu keyifli ortamlara sizde katılmak için acele edin. En güzel sohbetler sizinle olsun.

Şehir hakkında; Doğu Anadolu Bölgesi’nde konumlanan Iğdır ilçemiz Ermenistan, İran ve Azerbaycan illeri ile sınır komşusu olan Iğdır sahip olduğu bu özelliği ile Türkiye’nin üç ülke ile sınır komşusu olan tek ilidir. Yalnız bu özelliklerle kalmayıp en yüksek dağ olan Ağrı Dağı’nın burada bulunuyor oluşu ve güneşin ilk Iğdır’da doğuşu da bir ayrıcalık katmaktadır. Sizler için hatırladığımız Iğdır gezilecek yerler yazımızı okumaya devam edin.

Ziyaret Etmek İçin En İyi Zaman; Iğdır ilimizi ziyaret etmek için bahar aylarını tercih etmeniz en uygunudur. Yazın sıcak, kışın ise soğuk havanın hakim olduğu bölgede bahar ayları gezmek için en ideal dönemdir.

Iğdır mobil Sohbet:

Iğdır Neresidir: Bir kısmı  Erzurum il sınırı içerisinde bulunan Aras Nehri, Iğdır’a yakın güzel bir gezi noktasıdır. Harika bir manzaraya sahip olan nehrin Erzurum-Kars  platosunun güneyindeki çöküntü alanlardan akan Ermenistan sınırına kadar ulaştığı bilinmektedir. Kafkasların en büyük nehirlerinden biri olan Aras, 1072 kilometre kadar uzunlukta olup 548 kilometrelik bir alanı Türkiye sınırları içerisindedir. Hafta sonlarını sevdikleriniz ile değerlendirebileceğiniz konaklama imkanı sunan bir yerdir. 

Karakale Harabesi, Ahura Harabeleri, Kervansaraylar

Selçuklu Harmandöven Kervansarayı.

Tuzluca Tuz MağaralarıGökkuşağı Tepeleri, Mezarlar ve Çukurlar

Koç Başlı Mezarlar, Gök Taşı(Meteor). Aylinsohbet.com

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!