Sen Benim Hüzün Yanımsın Şiiri: | AylinSohbet.Com - Online Sohbet Odaları, Mobil Chat Sitesi

Sen Benim Hüzün Yanımsın Şiiri:

Sen Benim Hüzün Yanımsın Şiiri:

admin     16-05-19     Şiir Köşesi     Sen Benim Hüzün Yanımsın Şiiri:     2451 Defa Okundu

Sen Benim Hüzün Yanımsın:

Sen benim hüzün yanımsın. güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım kimselerin bilmediği kendime sakladığım. en çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın en çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın

Sen benim hüzün yanımsın. her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın Ah çıksa gelse şimdi diyecek kadar kendimi kaptırdığım saflığımsın. çıksa ve gelse alsa ve götürse diye çırpan kanadımsın ve her defasında kendime kırk kez söyleyip kırk kez yanıldığımsın.

Sen benim hüzün yanımsın. Söküp atamadığım umut çiçeklerini gömdüğüm toprağımsın. Bahar gelir yeşerir diye yağmur, çamur kar kış demeden suladığımsın. olur da bir gün açarsın diye beklediğim sevdamsın. Sevda çiçekleri açar mı bilinmez ama umuduna umudumu bağladığımsın.

Sen benim hüzün yanımsın. dar vakitte bulup tez zamandaki kaybımsın ne olur kal benimle dedirtecek kadar yalvardığımsın sensiz hayatı istemiyorum diyecek kadar uçurumdan kendimi attığımsın. geceyle gündüzümü yanlışla doğrumu karıştıran tarafımsın sahi sen benim soldan soldan vuran yanımsın.

Sen benim hüzün yanımsın sensizken anlamını yitirdiğim hayatımsın. bütün kelimelerime yüklediğim anlamsın sen diye başlayıp da bitiremediğim üç noktamsın sen sen ille de sen diye durup durup nefes aldığımsın. sen varsan ben varım dedirtecek kadar kendimi hiçe saydiğımsın. kaderi kaderime yazılsın diye her gün yaratıcıya yalvardığımsın. aklımda yüreğimde ve duamda olansın.

Sen benim hüzün yanımsın bakışına hasret kaldığım, sesine özlemle bağlandığımsın. özlemim, hasretim, bakmaya doyamadığımsın. Bahtıma doğanımsın. olmazsa olmazsımsın sevincim umudum düşüm rüyam hayalim ama en çok ağlatan en çok da kanatansın sen tarifi imkansız aşkımsın… cansın… canımsın… candasın…bitanem…Ayinsohbet.com. Aylin.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

    Bu güzel kelimeleri ağızdan çıkaran yüreği, kaleme döken elleri sevgi ve muhabbetle tebrik ediyorum. Çok ama çok güzel olmuş. Yüreğinize ellerinize sağlık.

    Cok guzel valla guzel.kalbine saglik

    Siir Kokan Yureginize Saglik Aylin Hanim …
    Hayatim da ki en degerli Siir’ler den biri dir ..
    Emeklerinize saglik Sevgi Ile …

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!